Portfolio

Strony WWW

W&D Engraving Solution
W&D Engraving Solution, Częstochowa

Projekt i wykonanie serwisu internetowego dystrybutora ploterów laserowych oraz grawerek w oparciu o system zarządzania zawrtością CeMeSo (autorskie rozwiązanie naszej firmy).
Serwis podzielony został na kategorie oznaczone kolorami, z nieograniczoną możliowścią dodawania treści i produktów.
Dodatkowo serwis posiada możliwość stworzenia zapytania ofertowego o wybrane produkty oraz wyszukiwarkę treści i produktów.

HOLBERN
Holbern, Wrocław

Wykonaliśmy wdrożenie wielojęzycznej strony internetowej (wg projektu graficznego klienta) w oparciu o system zarządzania zawartością CeMeSo, co pozwoliło na swobodne zarządzanie strony w wielu językach jednocześnie.

Klub-inwestorow.pl
Klub-inwestorow.pl, Częstochowa

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis pożyczkowy klub-inwestorow.pl. Serwis skupia inwestorów, którzy chcą zarabiać więcej niż na lokatach bankowych inwestując w pożyczki bezpośrednie. Zobacz i przekanaj się jakie to łatwe.

OPTOPOL Technology - strona www
OPTOPOL Technology S.A., Zawiercie

Wykonaliśmy nowy projekt graficzny strony internetowej dla producenta nowoczesnych urządzeń diagnostycznych wykorzystywanych w okulistyce.
Połącznie różnych technologi i wdrożenie w oparciu o system iCMS, pozwoliło na zaprojektowanie rozbudowaniej strony wielojęzykowej, a jednocześnie łatwej w odbiorze i administracji.Google+